Nasze pojazdy

W górze rozgwieżdżone niebo, wokoło wieczorna cisza i przestrzeń, która nie ma granic, a w samym jej środku Wy – w mobilnym domu na czterech kołach. To piękne marzenie i warto byłoby je spełnić. Chcąc Wam w tym pomóc, oferujemy nowoczesne pojazdy, jednocześnie komfortowe, funkcjonalne i wizualnie przypominające wygodne mieszkanie. Dom stworzycie w nich sami.

Na naszą flotę składają się kampery do wynajęcia, które zyskały duże uznanie wśród fanów karawaningu. Rozkład stref oraz wzbogacone wyposażenie spełnią oczekiwania wymagających klientów. Funkcjonalny układ i optymalna integracja części mieszkalnych z kabiną kierowcy zapewni komfort w czasie wakacyjnych postojów, jak i pokonując dłuższe dystanse po Polsce i Europie.

ADRIA AXESS MATRIX w modelach 670 SC i 670 SL

Matrix Axess to linia półzintegrowanych kamperów crossover, które tworzą przytulną przestrzeń łącząc strefę mieszkalną z otwartą szoferką. Modele 670 SC i 670 SL posiadają szereg funkcjonalnych rozwiązań, a przy tym charakteryzują się wysoką estetyką wykonania i innowacjami kolorystycznymi w głównych elementach wykończenia.

Wnętrza spełniają wymagania techniczne, pozwalające na bezstresowe wykonywanie codziennych czynności. W modelu 670 SL znajdziemy 3-palnikową kuchenkę gazową, pojemną lodówkę, dwa zbiorniki na wodę oraz sprawdzony system Truma, odpowiedzialny za ogrzewanie kampera. Adria Axess Matrix 670 SC to auto z dodatkową przestrzenią nad głową, wykończone w subtelnej kolorystyce z elektrycznie opuszczanym miejscem do spania. Wygodny rozkład strefy kuchennej, duża lodówka i oświetlenie LED to jego atuty. Ciekawym rozwiązaniem w obu modelach jest układ „Open Salon”, tworzący otwartą przestrzeń. Wnętrze w obu przypadkach przystosowano do jazdy 5 pasażerów, przy czym SC gwarantuje bezpieczny sen dla 5, a SL dla 5 lub 6 osób.

CHALLENGER MAGEO 119 EB

To półzintegrowany model, stanowiący komfortową alternatywę dla kamperów z alkową. Zastosowano w nim rozwiązania, gwarantujące luksusowe warunki zarówno do jazdy, jak i wypoczynku. Auto francuskiego producenta to dowód zrównoważenia jakości, technologii i ceny. Pojazd posiada wygodne łóżko małżeńskie z tyłu kampera i drugie podwójne, opuszczane w części mieszkalnej. Ponadto w wyposażeniu znajduje się panel solarny na dachu, telewizor, bagażnik rowerowy na 4 dwuślady oraz kamera cofania. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że Challenger Mageo to doskonały wybór zarówno dla pary, rodziny, jak i niewielkiej grupy przyjaciół.

W naszej działalności stawiamy na rozwój, do naszej floty trafiają wciąż nowe, coraz bardziej luksusowe kampery na wynajem, dlatego zachęcamy do śledzenia oferty.