Nasze pojazdy

Oferujemy nowoczesne pojazdy. Na naszą flotę składają się kampery, które umożliwiają wygodne podróżowanie po Polsce i po Europie. Charakteryzują się wysokim standardem wyposażenia, dzięki czemu wynajmując je można zapomnieć o wszelkich dodatkowych rozwiązaniach, ponieważ te auta już je mają – kuchnia, salon sypialnia oraz wszelkie systemy ułatwiające prowadzenie pojazdu.

ADRIA AXESS MATRIX w modelach 670 SC i 670 SL

To nowoczesne kampery crossover, które posiadają szereg funkcjonalnych rozwiązań, a przy tym charakteryzują się elegancją i wysokim standardem wykończenia oraz wyposażenia. Wnętrza spełniają także wysokie wymagania techniczne zapewniając pełen komfort przez cały czas wynajmu kampera. Ciekawym rozwiązaniem w obu modelach pojazdów jest układ „Open Salon”, który tworzy przyjemną, otwartą przestrzeń. Wnętrze przystosowane zostało do jazdy 5 osób w modelach SC i SL, a zapewnia przy tym 5 (dla SC) lub 6 (dla SL) miejsc do spania.

CHALLENGER MAGEO 119 EB

To bardzo komfortowy kamper, wyposażony w szereg funkcjonalnych rozwiązań, gwarantujących luksusowe warunki do jazdy zarówno dla pary, jak i rodziny lub małej grupy znajomych. Pojazd zaopatrzony jest w wygodne łóżko małżeńskie i drugie, podwójne opuszczane nad stolikiem w części dziennej pojazdu. Ponadto na wyposażeniu auta znajduje się panel solarny na dachu. Wynajem kampera w tym modelu gwarantuje z jednej strony komfort podczas jazdy, zaś z drugiej zapewnia idealne warunku do wypoczynku.

Stawiamy na rozwój, dlatego do naszej floty trafiają nowe, ciekawe kampery na wynajem. Najnowszym nabytkiem jest wspomniany już Challenger Mageo 119EB, który jest z nami od marca tego roku.